Rezidence COSTA s plážovým servisem

Rezidence COSTA s plážovým servisem

Pokračujte výběrem apartmánu
Rezidence COSTA s plážovým servisem Via Metauro, 2 Alba Adriatica

Apartmány - Rezidence COSTA s plážovým servisem

Příjemná a nadstandardně vybavená rezidence s výtahem se nachází v rušnějším letovisku Alba Adriatica, pouhých 30 m od privátní pláže a kousek od palmové a piniové promenády.

Apartmány typu BILO, TRILO, TRILO Superior, TRILO Plus a QUADRI De Lux jsou moderně zařízené, vybaveny TV, WiFi, telefonem s přímou volbou, trezorem, sociálním zařízením, fénem, ložním prádlem a ručníky a klimatizací (za poplatek). Některé apartmány mají výhled na moře, v přízemí se nachází apartmány se soukromými zahrádkami se slunečníkem a posezením. V ceně je také plážový servis (1 slunečník, lehátko a křesílko/apartmán) a bohaté animační programy na pláži. V přízemí rezidence najdete společnou terasu, koutek pro děti, recepci i bar. Za poplatek je možno využít společnou pračku na žetony, objednat parkovací místo či zapůjčit jízdní kola.

BILO (2-4 osoby): ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení, terasa nebo soukromá zahrádka. Výhled na hory nebo na moře.

TRILO (4-6 osob): ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení, terasa nebo soukromá zahrádka. Výhled na hory nebo na moře.

TRILO Superior (4-6 osob): 2x ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení, prostorná terasa. Apartmány se nachází ve 4.patře s krásným výhledem na moře.

TRILO Plus (4-6 osob): 2x ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, 2x sociální zařízení, prostorná terasa. Apartmány se nachází ve 4.patře s krásným výhledem na moře.

QUADRI De Luxe (6-8 osob): 2x ložnice s manželským lůžkem, 1x ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, 2x sociální zařízení, velmi prostroné terasy. Apartmány se nachází ve 3.patře s krásným výhledem na moře.


 

Fotografie z hotelu

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04