Rezidence STELLA MARINA

Rezidence STELLA MARINA

Pokračujte výběrem apartmánu
Rezidence STELLA MARINA via C. Battisti 7/b

Apartmány - Rezidence STELLA MARINA

Stella Marina je moderní rezidence, která se nachází v samém centru střediska Cupra Marittima, přímo u pláže a pěší a cyklistické promenády. Rezidence má výtah (pouze u schodiště A) a na střeše je velká terasa a  solárium, odkud je krásný výhled na pobřeží a historické centrum městečka a okolí. Před rezidencí se nachází park s různými atrakcemi a prolézačkami pro děti.
Ve společných prostorách WiFi zdarma.

Všechny apartmány jsou vybaveny trezorem, pračkou a TV a klimatizací (již v ceně). Možnost parkování v garáži a plážového servisu za poplatek na místě.

Apartman bilo 2/4 osoby: 1 ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem, koupelna a balkon s výhledem na moře. 
Apartman trilo 4/5/6 osob: 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a  s kuchyňským koutem, koupelna a balkon s výhledem na moře.
Apartman quadri 6/7/8 osob: 2 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem, koupelna a balkon s výhledem na moře.


 

Fotografie z hotelu

  • 1249 296
  • 468 212
  • 469 212
  • 470 212