Rezidence BOOMERANG s plážovým servisem

Rezidence BOOMERANG s plážovým servisem

Pokračujte výběrem apartmánu
Rezidence BOOMERANG s plážovým servisem Viale Rinascimento 135, San Benedetto del Tronto

Apartmány - Rezidence BOOMERANG s plážovým servisem

Příjemná a oblíbená dvouhvězdičková residence se nachází přímo u moře na hlavní palmové promenádě prestižního střediska San Benedetto del Tronto. Apartmány typu BILO a TRILO s přímým nebo bočním výhledem na moře jsou vybaveny TV, kuchyňským koutem (dvouplotýnkový elektrický vařič, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem)  a sociálním zařízením. Ve společenské místnosti u recepce je k dispozici WiFi zdarma. V ceně je také soukromé parkoviště (cca 100 m od residence) a plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka/apartmán BILO4 a TRILO4, 2 slunečníky a 4 křesílka/apartmán TRILO5). V suterénu rezidence je klientům k  dispozici společná pračka za poplatek (5 EUR/1 praní).
Speciální nabídka CK ADRIA: v případě, že apartmán TRILO4 bude obsazen 4 dospělými osobami, další plážový servis od CK ADRIA ZDARMA!

BILO (2 – 4 osoby): ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, balkon s přímým nebo bočním výhledem na moře.

TRILO (4 – 5 osob): 1 ložnice s manželským lůžkem (případně s dalším lůžkem pro 5. osobu), soc. zařízením a balkonem, ložnice se 2 lůžky, soc. zařízením a balkonem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a balkonem. Trila mají pouze boční výhled na moře.

Fotografie z hotelu

  • boomerang 01
  • boomerang 02
  • boomerang 03
  • boomerang 04