HOTEL MAESTRALE s plážovým servisem - DÍTĚ DO 6 let ZCELA ZDARMA, DÍTĚ 6 až 12 let SLEVA 50%!

HOTEL MAESTRALE s plážovým servisem - DÍTĚ DO 6 let ZCELA ZDARMA, DÍTĚ 6 až 12 let SLEVA 50%!

Pokračujte výběrem apartmánu
HOTEL MAESTRALE  s plážovým servisem - DÍTĚ DO 6 let  ZCELA ZDARMA,  DÍTĚ 6 až 12 let  SLEVA 50%! Via Fosse Ardeatine N.12 San Benedetto del Tronto

Apartmány - HOTEL MAESTRALE s plážovým servisem - DÍTĚ DO 6 let ZCELA ZDARMA, DÍTĚ 6 až 12 let SLEVA 50%!

Hotel Maestrale s výtahem se nachází 350 m od pláže v klidné, jižní části letoviska San Benedetto del Tronto. Prostorné pokoje pro jednu až 4 osoby disponují vlastním příslušenstvím se sprchovým koutem, jsou vybaveny TV, telefonem, balkonem a některé také klimatizací (na vyžádání za příplatek 35 EUR/týden). V ceně je také ložní prádlo a ručníky. V hotelu je příjemná klimatizovaná restaurace, kde se podávají snídaně formou bufetu, obědy a večeře jsou servírované (všechny přílohy formou bufetu, v ceně je také víno a voda). Hotel je vyhlášený svou typickou italskou kuchyní. V ceně je také soukromé parkoviště, plážový servis (1 slunečník a 2 sedátka/pokoj), WiFi (i na pokojích) a zapůjčení jízdních kol. Před vstupem do hotelu se nachází příjemné venkovní posezení plné zeleně, v zahradě je k dispozici koutek pro děti s houpačkami a prolézačkami. Uvnitř hotelu je možno využít sál se stolním tenisem a TV s videohrami.

Doporučujeme zejména rodinám s dětmi - využijte výhodnou nabídku: DÍTĚ DO 6 LET V DOPROVODU 2 DOSPĚLÝCH ZCELA ZDARMA,  DÍTĚ 6 až 12 let SLEVA 50%!

 

Fotografie z hotelu

  • maestrale 01
  • maestrale 02
  • maestrale 03
  • maestrale 04