Apartmány SIRENA SEA SIDE

Apartmány SIRENA SEA SIDE

Pokračujte výběrem apartmánu
Apartmány SIRENA SEA SIDE Lungomare Sirena, 600 H

Apartmány - Apartmány SIRENA SEA SIDE

Nová a moderní rezidence se nachází 50 m od pláže v klidné, jižní  části středikTortoreto Lido. K dispozici máme celkem 14 trilokálů typu A, B nebo C.

Apartmány typu A (4 až 5 osob) se nachází v přizemí, 1., 2. a 3. patře s výtahem: obývací místnost s rozkládacím lůžkem pro 1 dospělou osobu nebo 2 menší deti, ložnice s manželským lůžkem, malá ložnice s palandou, koupelna se sprchou a velká terasa s plastovým nábytkem a se slunečníkem. Výhled na moře.

Apartmány typu B (6 až 7 osob) se nachází v přizemí, 1., 2. a 3. patře s výtahem: obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro 2 dospělé osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou a s vysunovacím lůžkem, koupelna se sprchou a velká terasa s plastovým nábytkem a se slunečníkem. Výhled na moře.

Apartmány typu C (4 osoby) se nachází ve 4. patře s výtahem: obývací pokoj s rozkádacím lůžkem pro 1 dospělou osobu nebo 2 menší děti, ložnice s manželským lůžkem, malá ložnice s palandou a se sníženým stropem, koupelna se sprchou a velká terasa s plastovým nábytkem a se slunečníkem. Výhled na moře.

Všechny apartmány jsou vybevny TV, pračkou, žehličkou a klimatizací. Parkováni je volné před domem nebo si lze objednat garážové stáni (platba na místě připlatek 30 EUR/týden). Apartmány v přizemí mají velké předzahrádky. V blízkosti rezidence (2 km) se nachází vodní park Acquapark Onda Blu. Možnost pronájmu slunečníků v komplexu VENUS (200 m), kde je k dispozici i bazén na pláži a beauty farm /salon krásy/.
 

Fotografie z hotelu

  • 2365 518
  • 2484 518
  • 2485 518
  • 2486 518