Cestovní kancelář ADRIA

Cestovní kancelář ADRIA Vážení zákazníci, milí přátelé a cestovatelé, Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR JE NAŠE PROVOZOVNA OD 14.03.2020 UZAVŘENA DO ODVOLÁNÍ. Děkujeme Vám za Vaši stálou důvěru a přízeň. Naše cestovní kancelář vstupuje v tomto…

Autokarová doprava

Ke všem ubytovacím kapacitám lze zajistit autokarovou dopravu.
 

Cena zpáteční jizdenky činí 2.890,- Kč a zahrnuje:

  • Přepravu jedné osoby tam i zpět
  • Přepravu jednoho zavazadla v zavazadlovém prostoru o hmotnosti 20 kg a jednoho příručního zavazadla o hmotnosti 5 kg.
  • Slevy pro děti nejsou poskytovány (každá osoba včetně dětí musí mít vlastní sedačku).

 

Nástupní místa v ČR:
Čechy: Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Děčín, Praha, Příbram, Písek, Strakonice, České Budějovice, Dobříš, Beroun, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem, Plzeň, Klatovy.

Morava: Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov, Uherské Hradiště, Zlín, Kroměříž, Jihlava, Velké Meziříčí, Velká Bíteš, Svitavy, Boskovice, Blansko, Kuřim.

Nástupní místa se nachází na dobře přístupných místech, popřípadě na čerpacích stanicích u silničních nebo dálničních tahů, uvedených v pokynech na cestu. Min. počet účastníků na uskutečnění dopravy ze svozového nástupního místa je 8 osob. Při nižším počtu účastníků než 8 os. má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší nástupní místo na trase autobusu (bez nároku na náhradu jízdného).

POZNÁMKA: U PRODLOUŽENÝCH POBYTŮ DO REZIDENCE ZODIACO NA 9 A 10 NOCÍ JE AUTOKAROVÁ DOPRAVA JIŽ ZAHRNUTA V CENĚ ZÁJEZDU A JE MOŽNÁ POUZE TATO TRASA:  Uherské Hradiště - Veselí nad Moravou - Strážnice - Hodonín - Břeclav - Brno -  Mikulov (Zlín, Znojmo a další na dotaz v CK).