Cestovní kancelář ADRIA

Vážení zákazníci, Itálie je již turistům otevřena! Bez omezení, testů i karantény! Situace ve střední Itálii je již příznivá, stabilizovaná a vše funguje stejně jako v letech minulých. Bližší informace Vám rádi poskytneme na tel. čísle 603 240…

O nás

Cestovní  kancelář ADRIA zahájila svoji činnost již v roce 1996. Od počátku se zaměřujeme na oblast střední Itálie tzv. „Palmové riviéry" - zejména na pobyty v prestižním letovisku San Benedetto del Tronto a na pronájem ubytovacích kapacit v regionu Abruzzo. Od r. 1996 byla CK fyzickou osobou nezapsanou v OR, v r. 2017 změnila právní formu na s.r.o.
Za více než 25 let jsme získali mezi zákazníky dobré jméno a ročně odbavíme spoustu spokojených zákazníků. Svou práci se snažíme dělat opravdu poctivě a většina cestujících jsou našimi stálými klienty. Je pro nás potěšením, že ti, kteří s námi cestovali jako děti, se k nám vracejí a mnozí již cestují se svými vlastními rodinami. Všechny ubytovací kapacity, které nabízíme, jsme osobně navštívili a velmi dobře je i danou lokalitu známe.  Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. V letovisku San Benedetto del Tronto máme svého vlastního delegáta, který Vám jistě zodpoví jakoukoliv otázku, zařídí fakultativní výlety a je Vám k dispozici vždy. Jako jedna z mála CK pořádáme do oblasti Palmové riviéry také prodloužené autokarové zájezdy na 9 až 10 nocí a to konkrétně do rezidence Zodiaco. Ke všem apartmánům i hotelům nabízíme rovněž autobusovou dopravu a v případě zájmu zprostředkováváme i cestovní pojištění. Naše nabídka poskytuje možnost vycestovat nejen klientům náročným na kvalitu ubytování, ale i těm, kteří hledají levnější dovolenou.


Těšíme se na Vás a přejeme slunečné počasí a spoustu krásných zážitků.

Ing. Helena Hlaváčková, jednatelka Cestovka ADRIA s.r.o.