Cestovní kancelář ADRIA

Vážení zákazníci, všem děkujeme za podporu v loňské sezóně. Naše cestovní kancelář vstupuje v tomto roce již do 28. sezóny a zejména díky Vám zde opět můžeme prezentovat naši nabídku letních pobytových zájezdů do střední…

Jak rezervovat on-line

Pro snadné a rychlé vytvoření rezervace mohou klienti využít náš rezervační systém, kde si mohou online vyhledat vhodné ubytovací zařízení podle různých kritérií (termín pobytu, letovisko, počet osob).  U ubytovacích zařízení je možné online prověřit aktuální volná místa a pokoje nebo apartmány si ihned zarezervovat.  Náš pracovník (poté co Vás ještě jednou zkontaktuje telefonicky či mailem) potvrdí danou rezervaci (obsazenost některých kapacit je nutno v Itálii znovu prověřit dle momentální situace) a e-mailem zašle klientovi  Smlouvu o zájezdu spolu s pokyny pro úhradu zálohy – bankovní  spojení a platební podmínky. 

případě zájmu o autokarovou dopravu je nutno tento požadavek zadat již při rezervaci ubytovací kapacity spolu s požadovaným nástupním místem (viz kontaktní formulář ZPRÁVA). Obratem budete kontaktováni naším pracovníkem a informováni také o této možnosti (volná kapacita v autokaru, nejbližší nástupní místo atd.).

Cestovní pokyny a voucher (ubytovací poukaz) jsou klientům odesílány ihned po úhradě konečné částky za pobyt (v případě využití autobusové dopravy 1 týden před odjezdem).

Klient tedy může vše vyřídit v pohodlí domova, bez ohledu na pracovní dobu, a ani nemusí vyjít z domu. Pokud však upřednostňujete osobní jednání, jsme Vám k dispozici v prodejně na Mariánském náměstí 200 (Uherské Hradiště).


Těšíme se na Vás!