Cestovní kancelář ADRIA

Vážení zákazníci, Itálie je již turistům otevřena! Bez omezení, testů i karantény! Situace ve střední Itálii je již příznivá, stabilizovaná a vše funguje stejně jako v letech minulých. Bližší informace Vám rádi poskytneme na tel. čísle 603 240…

Jak rezervovat on-line

Pro snadné a rychlé vytvoření rezervace mohou klienti využít náš rezervační systém, kde si mohou online vyhledat vhodné ubytovací zařízení podle různých kritérií (termín pobytu, letovisko, počet osob).  U ubytovacích zařízení je možné online prověřit aktuální volná místa a pokoje nebo apartmány si ihned zarezervovat.  Náš pracovník (poté co Vás ještě jednou zkontaktuje telefonicky či mailem) potvrdí danou rezervaci (obsazenost některých kapacit je nutno v Itálii znovu prověřit) a e-mailem zašle klientovi  Smlouvu o zájezdu spolu s pokyny pro úhradu zálohy – bankovní  spojení a platební podmínky. 

případě zájmu o autokarovou dopravu je nutno tento požadavek zadat již při rezervaci ubytovací kapacity spolu s požadovaným nástupním místem (viz kontaktní formulář ZPRÁVA). Obratem budete kontaktováni naším pracovníkem a informováni také o této možnosti (volná kapacita v autokaru, nejbližší nástupní místo atd.).

Cestovní pokyny a voucher (ubytovací poukaz) jsou klientům odesílány ihned po úhradě konečné částky za pobyt (v případě využití autobusové dopravy 1 týden před odjezdem).

Klient tedy může vše vyřídit v pohodlí domova, bez ohledu na pracovní dobu, a ani nemusí vyjít z domu. Pokud však upřednostňujete osobní jednání, jsme Vám k dispozici v prodejně na Mariánském náměstí 200 (Uherské Hradiště) PO-PÁ 09.00 - 12.00, 13.00 - 17.00 hod.

Těšíme se na Vás!