Cestovní kancelář ADRIA

Vážení zákazníci, všem děkujeme za podporu v loňské sezóně. Naše cestovní kancelář vstupuje v tomto roce již do 28. sezóny a zejména díky Vám zde opět můžeme prezentovat naši nabídku letních pobytových zájezdů do střední…

Fakultativní výlety

ŘÍM A BAZILIKA SAN PIETRO
Celodenní zájezd do hlavního města Itálie s prohlídkou nejdůležitějších památek (Vatikán, Collosseo, Fontana di Trevi, Pantheon, Piazza di Spagna, Piazza Navona, Piazza Venezia, Foro Romano) s profesionální průvodkyní. Cena 70 EUR/osoba. Děti do 10 let 45 EUR.
 
ACQUAPARK ONDA BLU
Zábavný park s atrakcemi v letovisku Tortoreto Lido (20 km jižně od San Benedetta) - tobogány, skluzavky, bazény, k dispozici slunečníky a lehátka. Celodenní výlet. Cena 30 EUR/dospělá osoba (vstupné + doprava autobusem), dítě do 1 metru 20 EUR. ACQUAPARK je otevřen od cca od 20.06. do cca 05.09.
 
ASCOLI PICENO A NÁVŠTĚVA OLIVÁRNY  S DEGUSTACÍ OLEJŮ A DALŠÍCH PRODUKTŮ
Podvečerní výlet s průvodcem do starobylého okresního městečka, nazývaného městem travertinu či městem sta věží. Prohlídka centra (kostely, jedno z nejhezčích náměstí v kraji Marche Piazza del Popolo). Návštěva výrobny olivového oleje spojená s ochutnávkou místních specialit (olivy, olivový olej, chleba, těstoviny, víno a další). Možnost zakoupení místních produktů. Cena 25 EUR/osoba, dítě do 10 let 15 EUR.
 
COLONNELLA S DEGUSTÁCÍ SÝRŮ A SALÁMŮ
Odpolední výlet do půvabného starobylého městečka Colonella, prohlídka náměstí, kostela a dalších památek, překrásné panoramatické výhledy na celé pobřeží. Přejezd do vyhlášeného vinařství, degustace kvalitních vín a malé občerstvení (šunka, bruschetta). Dále návštěva výrobny sýrů, salámů Centro Carne. Všechny produkty ve vinařství i v Centro Carne je možné zakoupit za velmi příznivé ceny.  Cena 25 EUR/osoba, děti do 10 let 15 EUR.
 
LORETO
Dopolední návštěva jednoho z nejznámějších poutních míst Itálie. Již od středověku je každým rokem Loreto cílem procesí miliónů věřících. Prohlídka městečka s mnoha obchůdky, návštěva chrámu s Santuario della Santa Casa. Cena 35 EUR/osoba, děti do 10 let 20 EUR.
 
GRAN SASSO
Celodenní výlet na nejvyšší horu ve střední Itálii, procházka po Campo Imperatore s možností barbecue. Prohlídka města Castelli, známe výrobou keramiky. Poutní místo San Gabriele Panny Marie Bolestné v kraji Teramo. Cena 55 EUR/osoba, děti do 10 let 30 EUR.

 

.....vzhledem k tomu, že nabídka výletů se neustálie rozšiřuje a doplňuje, s dalšími možnostmi budete obeznámeni na místě....