Cestovní kancelář ADRIA

Vážení zákazníci, všem děkujeme za podporu v loňské sezóně. Naše cestovní kancelář vstupuje v tomto roce již do 27. sezóny a zejména díky Vám zde opět můžeme prezentovat naši nabídku letních pobytových zájezdů do střední…

El Chico (byt č. 7/A) - Bilokál pro 4 osoby

El Chico (byt č. 7/A) - Bilokál pro 4 osoby

Popis apartmánu

Region Abruzzo - Alba Adriatica - Rezidence El Chico

Ložnice s manželským lůžkem, menší obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem, koupelna a balkon s výhledem na moře. TV, WiFi, pračka, parkovací místo (150 m od rezidence), možnost vyžádání klimatizace za příplatek na místě (70 EUR/týden).  2. patro s výtahem.

Informace o apartmánu

Balkóny: ano
Koupelny: 1
Ložnice: 1
Parkovací místo: 1
Patro:
Počet osob: 4
Pračka: 1
Televize: 1
Typ: BILO4
Vzdálenost od moře: 20 m

Ceny jsou uvedeny za celý apartmán/týden.

CENY ZAHRNUJÍ: ubytování, spotřebu energií kromě klimatizace, WiFi, parkovací místo a služby delegáta. CENY NEZAHRNUJÍ: cestovní pojištění, pobytovou taxu  pro osoby starší 14 let (7 EUR/týden pouze v období od 15.06. do 31.08.) a dopravu. DOPRAVA: vlastní nebo autokarová za příplatek 3.100,- Kč/osoba (plus případně příplatek za svoz z jiného nástupního místa). POVINNÉ PŘÍPLATKY SPLATNÉ NA MÍSTĚ:  vratná kauce (100 EUR/apartmán), závěrečný úklid (50 EUR/apartmán). FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY SPLATNÉ NA MÍSTĚ: přistýlka (30 EUR/týden), dětská postýlka (20 EUR/týden), klimatizace (70 EUR/týden).

 

Objednávka ubytování

Příjezd:
Cena: