Cestovní kancelář ADRIA

Vážení zákazníci, všem děkujeme za podporu v loňské sezóně. Naše cestovní kancelář vstupuje v tomto roce již do 28. sezóny a zejména díky Vám zde opět můžeme prezentovat naši nabídku letních pobytových zájezdů do střední…

SAN BENEDETTO

SAN BENEDETTO

Pick a room that best suits your taste and budget

 

Pobřeží San Benedetta i celé Palmové riviéry získává pravidelně od r.1998 mezinárodní modrou vlajku, která je udělována Evropskou unií nejkrásnějším plážím v Evropě. Podél pláže je 5 km dlouhá, kompletně zrekonstruovaná promenáda, lemovaná palmami a oleandry s vyznačenou stezkou pro cyklisty, milovníky kolečkových bruslí či joggingu. San Benedetto del Tronto návštěvníkům nabízi také́ komplexní sportovní vyžití. K dispozici jsou tenisové kurty, dráha na kolečkové brusle, sportovní hala, plavecký areál s krytým i venkovním bazénem, yacht club umožňující kotvení všech typů plavidel a spousta dalšího. Navštívit lze i velký přístav s rybářskými loděmi, nad kterými lze pravidelně spatřit poletující a chechtající se racky, sochami vyzdobené jižní molo i námořní muzeum v severní části přístavu "Museo Ittico di San Benedetto". Každé úterý a pátek ráno se v centru města San Benedetto del Tronto konají typické italské trhy s oblečením, obuví, s nejrůznějším spotřebním zbožím, ovocem, zeleninou a místními specialitami. Pro milovníky nočního života je v San Benedettu otevřena diskotéka, spousta butiků a v hlavní sezóně se zde koná nespočetné množštví gastronomických akcí a slavností s různými programy. Výtečná kuchyně, historické památky, příroda, to vše by nemělo zůstat opomenuto. Množství kaváren, restaurací a pizzerií v blízkosti moře poskytují příjemné prostředí pro zakončení romantických procházek palmovými alejemi. Dovolenou v letovisku San Benedetto del Tronto doporučujeme všem věkovým kategoriím, mladým lidem, rodinám s dětmi, ale i seniorům. 

SAN BENEDETTO DEL TRONTO (Palmová riviéra)

San Benedetto del Tronto je atraktivním lázeňským městem ležícím v provincii Marche (střední Itálie). Příznivé klimatické podmínky, exotický ráz krajiny a temperament místních obyvatel činí z tohoto kraje jedno z nejoblíbenějších letovisek, umožňující příjemné prožití dovolené od května do konce září. Díky bohaté vegetaci palem získalo toto pobřeží po právu označení "Palmová riviéra" a právě San Benedetto del Tronto, centrální středisko celé oblasti, je nazýváno perlou Palmové riviéry či italskou Floridou. Pláž s blankytně čistým mořem je v San Benedetto del Tronto nesrovnatelně čistší než v severních letoviscích Itálie. Je písečná, více než 50 m široká a dobře udržovaná. Oblast San Benedetto del Tronto je charakteristická svými nádhernými a dlouhými plážemi s pozvolným přístupem do moře, které jsou vhodné pro děti i seniory. San Benedetto del Tronto patří suverénně mezi turisticky nejzajímavější místa z celé Palmové riviéry a bylo zařazeno odborníky mezi prvních deset turisticky nejatraktivnějších míst v oblasti Jaderského moře. 

 

SAN BENEDETTO

Hotely

Vyberte si hotel, který nejlépe vyhovuje vaším potřebám a rozpočtu.