Cestovní kancelář ADRIA

Vážení zákazníci, Itálie je již turistům otevřena! Bez omezení, testů i karantény! Situace ve střední Itálii je již příznivá, stabilizovaná a vše funguje stejně jako v letech minulých. Bližší informace Vám rádi poskytneme na tel. čísle 603 240…

Stella Marina: Quadrilokál 6/8 osob

Stella Marina: Quadrilokál 6/8 osob

Cena od

0 Kč/ týden

Termín
Cena

Popis apartmánu

Palmová riviéra - Cupra Marittima - Rezidence Stella Marina

1 ložnice s manželským lůžkem, 2 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem, koupelna a balkon s výhledem na moře. Apartmán je vybaven TV, pračkou a klimatizací (v ceně).

 

 

 

Informace o apartmánu

Balkóny: ano
Koupelny: 1
Ložnice: 2
Parkovací místo: ano, za příplatek
Počet osob: 6
Pračka: 1
Televize: 1
Typ: QUADRI 8
Vzdálenost od moře: 20 m

Ceny jsou uvedeny za celý apartmán/týden.

CENY ZAHRNUJÍ: ubytování, spotřebu energií včetně klimatizace a služby delegáta. CENY NEZAHRNUJÍ: cestovní pojištění, pobytovou taxu a dopravu. DOPRAVA: vlastní nebo autokarová z celé ČR za příplatek 2.890,- Kč. POVINNÉ PŘÍPLATKY SPLATNÉ NA MÍSTĚ: vratná kauce (150 EUR/apartmán). FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY SPLATNÉ NA MÍSTĚ: ložní prádlo a ručníky (10 EUR/osoba/výměna), přistýlka (30 EUR/týden), dětská postýlka zdarma (nutno objednat již při rezervaci pobytu), závěrečný úklid (40 EUR/apartmán), úklid kuchyňského koutu (20 EUR), garáž 400 m od rezidece (červen a září 30 EUR/týden, červenec 70 EUR/týden, srpen 90 EUR/týden), plážový servis: červen (30 EUR/týden), červenec (55 EUR/týden), srpen (70 EUR/týden), září (30 EUR/týden).

 

Objednávka ubytování

Příjezd:
Cena: