Cestovní kancelář ADRIA

Vážení zákazníci, všem děkujeme za podporu v loňské sezóně. Naše cestovní kancelář vstupuje v tomto roce již do 27. sezóny a zejména díky Vám zde opět můžeme prezentovat naši nabídku letních pobytových zájezdů do střední…

Leoncavallo, 7 (byt č. 2) - Bilokál pro 4 osoby

Leoncavallo, 7 (byt č. 2) - Bilokál pro 4 osoby

Cena od

0 Kč/ týden

Termín
Cena

Další apartmány

Popis apartmánu

Palmová riviéra - San Benedetto del Tronto 

Příjemný apartmán se nachazí v klidné rezidenční části města San Benedetto del Tronto, v prvním patře, 200 m od pláže a pěší promenády. Bilokál pro 4 osoby – ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s jedním lůžkem a jedním rozkládacím lůžkem, koupelna, balkon. Apartmán je vybaven navíc TV, troubou a pračkou. K dispozici je fakultativně garáž (za poplatek 30 EUR/týden).

Informace o apartmánu

Balkóny: ano
Koupelny: 1
Ložnice: 1
Parkovací místo: ano
Patro:
Počet osob: 4
Pračka: ano
Televize: ano
Typ: BILO4
Vzdálenost od moře: 200 m

Ceny jsou uvedeny za celý apartmán/týden.

CENY ZAHRNUJÍ: ubytování, spotřebu energií a služby delegáta. CENY NEZAHRNUJÍ: pobytovou taxu splatnou na místě (7 EUR/osoba nad 12 let/celý pobyt), cestovní pojištění a dopravu. DOPRAVA: vlastní nebo autokarová z celé ČR za příplatek 3.100,- Kč/osoba (plus případně příplatek za svoz z jiného nástupního místa). POVINNÉ PŘÍPLATKY SPLATNÉ NA MÍSTĚ:  vratná kauce (100 EUR/apartmán), závěrečný úklid (50 EUR/apartmán). FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY SPLATNÉ NA MÍSTĚ:  přistýlka (30 EUR/týden), dětská postýlka (20 EUR/týden), garáž (30 EUR/týden).

 

Objednávka ubytování

Příjezd:
Cena: